Senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza do współpracy lubuską młodzież

21 wrzesień 2022
Senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza do współpracy lubuską młodzież

Senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza młodych ludzi do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy w pracy parlamentarnej. Zaproszenie dotyczy młodzieży stawiającej pierwsze kroki, ale już z pewną wiedzą, w dziedzinie prawa, informatyki czy dziennikarstwa.

Wadim Tyszkiewicz w ramach działalności senackiej zaprasza do współpracy młodych Lubuszan. Zgłosić może się każdy kto mając przed sobą dorosłe życie, chciałby się czegoś nauczyć, nabyć doświadczenia i zrobić coś fajnego, dającego satysfakcję.

- Praca parlamentarna to nie tylko czysta polityka, to też praca dla ludzi i pomoc w rozwiązywaniu ludzkich problemów. To kontakt z zagadnieniami, na które w zwykłym codziennym życiu trudno się natknąć. Oczywiście senator ma wbrew pozorom bardzo ograniczone kompetencje i możliwości choćby w stosunku do prezydenta miasta, jakim byłem. Ale czasami dobra rada czy interwencja w jakimś urzędzie też może dla ludzi wiele znaczyć. Wiele zależy od pomysłowości i chęci działania - informuje Wadim Tyszkiewicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Przy biurze senatora funkcjonują asystenci zawodowi i społeczni. To jakie zadanie przypadnie kolejnym współpracownikom zależy od zaangażowania i efektów wspólnej pracy.

- Asystenci społeczni pracują społecznie. Zawodowi mogą liczyć na niewielkie wynagrodzenie. Wszystko zależy od umiejętności, kompetencji, poświęconego czasu i efektów pracy. A na czym ta praca ma polegać? To zależy od inwencji. Czasami tej pracy jest mniej czasami więcej, czasami jest to godzina tygodniowo, czasami wiele godzin. Ale tu nie ma żadnego bezwzględnego obowiązku ani przymusu. To bardziej zależy od chęci i pomysłów na wspólne działanie - dodaje senator Tyszkiewicz. - Jestem człowiekiem czynu. Mam wiedzę i doświadczenie. Mam pomysły. Chcę pracować dla ludzi. A razem można zrobić więcej. A młodzi ludzie przy okazji mogą też się czegoś nauczyć, co im się przyda w dorosłym życiu. Korzyść obustronna.

Chętnych do współpracy senator Wadim Tyszkiewicz zaprasza na swój profil społecznościowy.

Czytaj także: Unijne dofinansowanie na wsparcie seniorów


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u