Platforma Obywatelska zakończyła zbieranie podpisów (FILM)

29 sierpień 2023
Autor: 
Platforma Obywatelska zakończyła zbieranie podpisów Redakcja

Lubuska Platforma Obywatelska zakończyła zbieranie podpisów poparcia do październikowych wyborów. Zebrano ponad dwukrotną wymaganą liczbę podpisów. Dziś, jako pierwsi zarejestrują listę w Krajowym Biurze Wyborczym w Zielonej Górze.

Koalicja Obywatelska przedstawiła ostateczną listę kandydatów do Sejmu. Jest to lista składająca się z 24 nazwisk, zatwierdzona przez Zarząd Krajowy i Radę Krajową Platformy Obywatelskiej.

- Wszyscy kandydaci byli szalenie zaangażowani w proces zbierania podpisów. Wszyscy robili to z dużą pasją. Tym kandydatom bardzo serdecznie dziękuję - mówił Poseł i szef lubuskiej PO Waldemar Sługocki. - Czujemy się drużyną. Podkreślę, że są na naszej liście także przedstawiciele Partii Zielonych, .Nowoczesnej czy Inicjatywy Polskiej. Wszyscy kooperujemy, współpracujemy. Jest świetna atmosfera za co bardzo serdecznie dziękuję wszystkim kandydatom.

Marszałek województwa Elżbieta Anna Polak została "jedynką", tuż za nią uplasował się szef lubuskiej PO, Waldemar Sługocki i gorzowska posłanka Krystyna Sibińska. Na liście znalazł się również burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula a także znana zielonogórska społeczniczka i ekolożka, Joanna Liddane z klubu Zieloni.

Pełną listę znajdziecie TUTAJ

Przeczytaj też: Szła trasą S3, bo pokłóciła się z partnerem. "Ryzykowała własnym życiem"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u