W zielonogórskim ZUS poradzą jak uporać się z PITem

04 kwiecień 2018
W zielonogórskim ZUS poradzą jak uporać się z PITem Pixabay

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne porady ekspertów Urzędu Skarbowego w zakresie rozliczania rocznej deklaracji PIT.

Z pomocy specjalistów będzie można skorzystać w najbliższy poniedziałek 9 kwietnia w godz. 9:00 – 13:00 na Sali Obsługi Klientów w siedzibie ZUS przy ul. Kupieckiej 65. Eksperci udzielą również porad w zakresie sporządzania deklaracji podatkowej, ustalania uprawnień do ulg oraz pokażą jak elektronicznie wysłać zeznanie podatkowe. Aby skorzystać z pomocy należy mieć przy sobie dowód osobisty, informację o przychodach za 2017 rok, zeznanie podatkowe za 2016 rok oraz dowody potwierdzające uprawnienie do ulg.

Opracowała: Agata Muchowska regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa lubuskiego

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.