Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 92 pod Świebodzinem. Jedna osoba została poszkodowana. W akcji śmigłowiec LPR!

Tragiczne wiadomości napływają z Broniszowa pod Kożuchowem. Starszy mężczyzna wpadł do studni. Niestety na pomoc było już za późno.

IMGW ostrzega przed burzami z gradem. Alerty drugiego stopnia wydano dla całego województwa lubuskiego.

Bojadła. Starszy mężczyzna zasłabł podczas jazdy rowerem. Niestety życia rowerzysty nie udało się uratować. 

Nocny pożar butli z gazem, budynku gospodarczego oraz dwóch pojazdów w miejscowości Bieganów pod Cybinką. W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

Ciało 66-letniego mężczyzny z ranami kłutymi odnalezione w domu. Czy doszło do zabójstwa? Do sprawy zatrzymano trzy osoby!

Poranny pożar tartaku w miejscowości Dębówko. Z ogniem walczyło 12 zastępów straży pożarnej. Niestety obiekt spłonął doszczętnie wraz z wyposażeniem.

Strona 1 z 357

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u