Stopniowy powrót do normalności. W Zielonej Górze otwarto baseny!

12 luty 2021
Autor: 
Stopniowy powrót do normalności. W Zielonej Górze otwarto baseny! Redakcja

Zgodnie z zapowiedzą rządu dziś zostały poluzowane obostrzenia. Pozwoliło to na otwarcie m.in. basenów. 

W piątek, 12 lutego, poluzowane zostały obostrzenia w walce z pandemią koronawirusa. Rząd umożliwił otwarcie m.in. basenów. Niestety nie jest tak kolorowo, baseny zostały otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, nie można korzystać ze stref rekreacyjnych a na basenach sportowych wprowadzono limit osób. Poluzowanie obostrzeń wprowadzono warunkowo na okres dwóch tygodni próby.

Baseny w Zielonej Górze

W CRS strefa rekreacyjna jest nieczynna, limit osób na basenie sportowym wynosi 46 (6 osób na jednym torze). Bezpośrednio przed kasą/przebieralnią może znajdować się 1 osoba. Należy zachować dystans 1,5 metra. Przy wejściu na obiekt obowiązuje dezynfekcja rąk.

Obowiązkowa osłona ust i nosa w otoczeniu basenu tj. hol, kasy, szatnie, przebieralnie, toalety. Osłona ust i nosa - powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni. Ubierając się po kąpieli należy ponownie ją założyć.

Te same zasady obowiązują na basenie przy ulicy Wyspiańskiego


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u