Zgubił obrączkę na zielonogórskim deptaku. Pan Łukasz prosi o pomoc!

24 luty 2021
Zgubił obrączkę na zielonogórskim deptaku. Pan Łukasz prosi o pomoc!

Pan Łukasz zgubił ślubną obrączkę na zielonogórskim deptaku. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

Obrączka, symbol dozgonnej miłości małżonków oraz zobowiązania, że dochowają wierności małżeńskiej. Jest to jeden z najważniejszych elementów każdej ślubnej uroczystości. Niestety Pan Łukasz zgubił ten wyjątkowy przedmiot na zielonogórskim deptaku. 

Wszystko wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę, 19/20 lutego na ulicy Krawieckiej w Zielonej Górze. Obrączka ślubna posiada grawer z napisem "Cameo, 16.05.2018". Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

Jeśli znalazłeś obrączkę, skontaktuj się z właścicielem pod numerem telefonu - 739906219


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.