Wielkie otwarcie nowego sklepu Kaufland w Zielonej Górze!

24 luty 2021
Wielkie otwarcie nowego sklepu Kaufland w Zielonej Górze! Redakcja/Arhciwum

Wielkie otwarcie nowego sklepu Kaufland przy ulicy Energetyków w Zielonej Górze. Dla klientów przewidziano kilka niespodzianek!

Nowy sklep Kaufland zajął miejsce zamkniętego z końcem grudnia ubiegłego roku Tesco. Obiekt mieści się w galerii handlowej przy ulicy Energetyków 2A w Zielonej Górze. Z okazji otwarcia sklepu, od czwartku 25 lutego, przez trzy dni przewidziane są ciekawe atrakcje dla klientów sklepu. Będzie to m.in. poczęstunek w postaci napojów oraz słodyczy. Dodatkowo będą róże, balony, a także żetony do wózków. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.