Myśliwce F16 latały nad Zieloną Górą! (Zdjęcia, film czytelników)

22 marzec 2021
Myśliwce F16 latały nad Zieloną Górą! Redakcja

Zielonogórzanie spędzili dzisiejsze popołudnie z głowami zadartymi do góry. Nad Zieloną Górą latały myśliwce F16! 

W poniedziałek, 22 marca, na zielonogórskim niebie odbyły się ćwiczenia dla pilotów myśliwców F16. Samoloty bojowe wykonały kilka widowiskowych i głośnych przelotów nad miastem. Dla dobrego obserwatora był to z pewnością spektakularny pokaz! Przez specjalnie stworzoną stronę #dodajto otrzymaliśmy zdjęcia z przelotu myśliwców nad Zieloną Górą od naszej czytelniczki! 

Zdjęcia od czytelniczki z portalu #dodajto


Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną stronę internetową #dodajto służącą do przesyłania materiałów w postaci zdjęć oraz filmów. Można także opisać sytuację, która wymaga nagłośnienia korzystając z opcji "dodaj artykuł". Twórz z nami Portal NewsLubuski.pl 


- To, co wyprawiały dziś F16 na zielonogórskim niebie było wręcz bajeczne. - pisze na #dodajto autorka zdjęć, Pani Krystyna. Niestety głośny huk przelatujących maszyn powodował strach i przerażenie wśród zwierząt. - Niestety mój mały maltańczyk wpadł w straszny popłoch. Myślałam, że serduszko mu wyskoczy. - dodaje Pani Krystyna.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.