PKS Zielona Góra zawiesza wszystkie kursy na Święta Wielkanocne. Jak inni przewoźnicy?

30 marzec 2021
Autor: 
PKS Zielona Góra zawiesza wszystkie kursy na Święta Wielkanocne Redakcja

PKS Zielona Góra zawiesza wszystkie kursy na okres świąteczny, dlatego lepiej zaplanować podróż wcześniej. A jak sytuacja wygląda u innych przewoźników?

Na stronie zielonogórskiego PKS widnieje już specjalny komunikat. - W dniach od 3 do 5 kwietnia 2021 r. komunikacja autobusowa nie będzie prowadzona - czytamy.

Lepiej sytuacja wygląda już u Zielonogórskiej Komunikacji Powiatowej. Przewoźnik będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy, czyli we wszystkie dni oprócz świąt. Dodatkowo w okresie świątecznym obsłuży kursy z oznaczeniem S (w dni nauki szkolnej). Kurs z Piasków do Zielonej Góry (przez Świdnicę) wyjedzie o godzinie 16:05, natomiast autobus z Zielonej Góry do Świdnicy o 16:35. Z Zielonej Góry do Drzonowa dojedziemy o 6:40 i 16:20, z kolei w drugą stronę kursy wyruszą o 7:10 i 17:40.

Jak wygląda rozkład jazdy Feniks V? W dniach 1, 2 i 6 kwietnia komunikacja prowadzona będzie jak w dni feryjne. W sobotę i poniedziałek nie będzie komunikacji międzymiastowej, natomiast w niedzielę nie będzie prowadzona żadna komunikacja.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Niejedno auto uderzyło tu w płot. Teraz postawiono aktywne znaki (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.