Lotnisko Zielona Góra-Babimost do otwarcia! Znów polecimy do Warszawy

15 maj 2021
Autor: 
Lotnisko Zielona Góra-Babimost otwiera się 18 maja Fot. Port Lotniczy ZG

Znów polecimy z Babimostu do Warszawy! Po dwumiesięcznej przerwie lotnisko Zielona Góra Babimost zostanie otwarte dla ruchu.

Decyzja o zamknięciu Portu Lotniczego Zielona Góra Babimost zapadła 15 marca. Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", czyli zarządzający lotniskiem, tłumaczył, że za wszystkim stoi pandemia koronawirusa. Duża liczba personelu miała zostać skierowana na kwarantannę.

Lotnisko otwarte dla ruchu

Port zostanie otwarty we wtorek, 18 maja. Jak podkreśla przedsiębiorstwo PPL, wpłynęła na to analiza aktualnej sytuacji epidemicznej. Zaznacza jednak, iż obsługa wszystkich operacji będzie odbywać się z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Pierwszy przylot ze stolicy planowany jest 18 maja o godzinie 20:45, natomiast pierwszy lot z Babimostu do Warszawy 19 maja o godzinie 8:50. Połączenia niezmiennie będą obsługiwane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

Rozkład lotów

Wraz z otwarciem Lotniska Zielona Góra Babimost wraca stary rozkład połączeń.

  • Zielona Góra Babimost → Warszawa - godzina 8:50 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek)
  • Warszawa → Zielona Góra Babimost - godzina 19:40 (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i niedziela)

Przeczytaj też: Tragiczny finał poszukiwań. Z Odry wyłowiono ciało zaginionego 13-letniego Filipa z Ledna


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.