Zapraszamy na lubuskie winnice

29 maj 2021
Autor: 
Zapraszamy na lubuskie winnice Redakcja

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na Weekendy Otwartych Winnic. To akcja zachęcająca mieszkańców regionu do spędzenia weekendów w otoczeniu malowniczej winorośli.

- Zapraszam do spędzenia czasu w otoczeniu malowniczych lubuskich winnic w ramach „Weekendów Otwartych Winnic”. Oferta dla zwiedzających przygotowana w ramach tegorocznej akcji jest bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Przed każdym kolejnym weekendem Lubuskie Centrum Winiarstwa zamieszcza na swojej stronie internetowej oraz profilu Facebook dokładne informacje na temat miejsc, które można odwiedzać. Informacji szukajcie także na profilu facebookowym: /lubuskiepl oraz stronie internetowej www.lubuskie.pl

Kontakt do poszczególnych winiarzy biorących udział w akcji można znaleźć na stronie www.centrumwiniarstwa.pl w zakładce winnice lubuskie.

winnice

Przeczytaj także: Weekend nad jeziorem, czyli najlepszy pomysł na krótkie wakacje

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u