Zapraszamy na lubuskie winnice

29 maj 2021
Zapraszamy na lubuskie winnice Redakcja

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza na Weekendy Otwartych Winnic. To akcja zachęcająca mieszkańców regionu do spędzenia weekendów w otoczeniu malowniczej winorośli.

- Zapraszam do spędzenia czasu w otoczeniu malowniczych lubuskich winnic w ramach „Weekendów Otwartych Winnic”. Oferta dla zwiedzających przygotowana w ramach tegorocznej akcji jest bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Przed każdym kolejnym weekendem Lubuskie Centrum Winiarstwa zamieszcza na swojej stronie internetowej oraz profilu Facebook dokładne informacje na temat miejsc, które można odwiedzać. Informacji szukajcie także na profilu facebookowym: /lubuskiepl oraz stronie internetowej www.lubuskie.pl

Kontakt do poszczególnych winiarzy biorących udział w akcji można znaleźć na stronie www.centrumwiniarstwa.pl w zakładce winnice lubuskie.

winnice

Przeczytaj także: Weekend nad jeziorem, czyli najlepszy pomysł na krótkie wakacje

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.