Wyrzucał butelki, do pojemnika wpadły też klucze od auta. Z pomocą przyszli pracownicy ZGK!

17 czerwiec 2021
Wyrzucał butelki, do pojemnika wpadły też klucze od auta. Z pomocą przyszli pracownicy ZGK! Redakcja

Niecodzienna sytuacja w Zielonej Górze. Mieszkaniec przez przypadek wrzucił klucze od auta do pojemnika na odpady szklane. Czas naglił, bo rodzina jechała następnego dnia nad morze. Z pomocą przyszli pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej! 

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 13 czerwca, około godziny 22 na terenie osiedla Pomorskiego w Zielonej Górze. Podczas wyrzucania szklanych butelek do pojemnika typu dzwon, służącego segregacji odpadów, wpadły jeszcze klucze od samochodu. Sytuacja była poważna, ponieważ następnego dnia cała rodzina wraz z dziećmi miała jechać nad morze. Wypoczynek stanął pod znakiem zapytania.

Czytaj także - Nadchodzą upały! Temperatura osiągnie nawet 34°C. IMGW wydało ostrzeżenia II stopnia!

Tego samego dnia, około godziny 23, rodzinie udało skontaktować się z Krzysztofem Sikorą, Prezesem Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze. Następnego dnia z samego rana na pomoc ruszyli dwaj pracownicy ZGK. Pan Robert i Adam chwilę po godzinie 6 rano podjechali pod pojemnik z butelkami, w którym znajdowały się klucze od pojazdu.

Pracownicy delikatnie opróżnili pojemnik na przestrzeń ładunkową pojazdu, a następnie rozpoczęli szukanie zguby w ogromnej stercie zebranych butelek. Po około pół godzinie działań udało się znaleźć zagubione klucze od samochodu. Rodzina tego samego dnia udała się nad polskie morze.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.