Czas w las! Sprawdź, jakie miejsca warto odwiedzić w Lubuskiem

25 czerwiec 2021
Czas w las! Sprawdź, jakie miejsca warto odwiedzić w Lubuskiem czaswlas.pl

Wyrwij się z miasta! Sprawdź okoliczne punkty widokowe, szlaki rowerowe czy obiekty turystyczne. Lasy Państwowe zapraszają na specjalny serwis czaswlas.pl

Rozpoczęły się wakacje. Dzięki stworzonemu przez Lasy Państwowe serwisowi czaswlas.pl każdy może w prosty sposób zaplanować wypoczynek z przyjaciółmi lub rodziną na łonie natury w ulubionym zakątku Polski.

Oferta jest bardzo duża. Szybko uzyskamy tu szczegółowe informacje m.in. na temat parkingów, szlaków turystycznych, punktów widokowych czy miejsc do biwakowania. Nie zabrakło też miejsc ze ścieżkami edukacyjnymi oraz historycznymi.

- Dla osób, które lubią gotowe propozycje spędzenia czasu zostały przygotowane "Pomysły na wyprawy". Są to plany weekendowych wypraw z wykorzystaniem obiektów dostępnych w portalu czaswlas.pl. Każda z nich została przygotowana z myślą o konkretnej grupie, np. chcących spędzić czas aktywnie lub interesujących się historią - informuje Ewelina Fabiańczyk, rzecznik RDLP w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Biskup Stefan Regmunt ukarany przez Watykan po zaniedbaniach ws. nadużyć seksualnych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u