Białorusin posprzątał las w Zielonej Górze! Sam zebrał 10 worków śmieci!

15 lipiec 2021
Białorusin posprzątał las w Zielonej Górze! Sam zebrał 10 worków śmieci! Fot. Screen Youtube/ życie jak życie

Społeczna inicjatywa sprzątania zielonogórskiego lasu w wykonaniu obywatela Białorusi. Mężczyzna zebrał 10 worków śmieci!

Nie zna zbyt dobrze języka polskiego, do naszego kraju przyjechał w poszukiwaniu za pracą oraz z myślą o pozostaniu tu na dłużej. Aliaksandr trafił do Zielonej Góry, gdzie znalazł pracę a w wolnym czasie nagrywa też filmy w ojczystym języku. Na jego kanale pojawiło się już kilka materiałów z Zielonej Góry.

Aliaksandr postanowił społecznie posprzątać las znajdujący się za ulicą Sulechowską w Zielonej Górze. Mężczyzna trafił na miejsce częstych libacji alkoholowych, gdzie nagromadziło się sporo śmieci. Podczas sprzątania udało mu się zebrać aż 10 pełnych worków śmieci. 

Urząd Miasta w Zielonej Górze docenił gest obywatela Białorusi, teraz urzędnicy chcą się z nim skontaktować i mu podziękować. 

Czytaj także - Policyjne kontrole w całym województwie! Prawo jazdy straciło 9 kierowców!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u