GDDKiA: Nowe tablice informacyjne staną na węzłach trasy S3!

15 lipiec 2021
GDDKiA: Nowe tablice informacyjne staną na węzłach trasy S3! GDDKiA

Nowe tablice informacyjne powstaną na węzłach trasy ekspresowej S3. Powód? Częste przypadki jazdy pod prąd!

Śladem rozwiązań stosowanych w Austrii, Niemczech, Słowacji i Chorwacji. Charakterystyczne duże żółte tablice z napisem STOP Zły kierunek i symbolem dłoni z umieszczonym na niej piktogramem znaku zakaz wjazdu ustawiono już na łącznicy węzła Głogów Południe na S3. Ustawione tablice informacyjne nie są znakiem drogowym, a mają służyć jako wzmocnienie obowiązującej organizacji ruchu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada, że w najbliższym czasie takie tablice informacyjne pojawią się na większości węzłów na S3 pomiędzy Szczecinem i Zieloną Górą.

Przeczytaj też: Białorusin posprzątał las w Zielonej Górze! Sam zebrał 10 worków śmieci!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.