Nowe drzewa pojawią się na zielonogórskim deptaku! Pierwsze zostało już posadzone!

30 lipiec 2021
Nowe drzewa pojawią się na zielonogórskim deptaku! Pierwsze zostało już posadzone! Fot. Janusz Kubicki/Facebook

Zielona Góra nie pójdzie w kierunku tzw. betonozy? Wszystko na to wskazuje. Na deptaku mają pojawić się nowe drzewa!

Prezydent Zielonej Góry zapowiada, że w ciągu dwóch miesięcy na zielonogórskim deptaku pojawi się około 30 nowych drzew. - Na zielonogórskim deptaku już teraz można pospacerować i odpocząć w cieniu, a wkrótce serce miasta zazieleni się jeszcze bardziej. - pisze Janusz Kubicki w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod reklamą

W czwartek, 29 lipca, na placu Powstańców Wielkopolskich posadzono nowe drzewo, które zastąpiło inne - zniszczone podczas ostatnich nawałnic, jakie przeszły przez miasto. - To początek akcji sadzenia drzew w okolicy deptaka. - podkreśla prezydent Kubicki. 

Kilka dni temu Janusz Kubicki zapowiedział remont fragmentu deptaka biegnącego w ciągu al. Niepodległości. Pojawią się słupki ograniczające ruch samochodów oraz wymieniona zostanie nawierzchnia. 

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u