Ratownicy medyczni z Zielonej Góry złożyli wypowiedzenia!

20 wrzesień 2021
Ratownicy medyczni z Zielonej Góry złożyli wypowiedzenia! Redakcja/LPRM

Ratownicy medyczni z Zielonej Góry złożyli wypowiedzenia. Z pracy odchodzi 28 osób!

Zielonogórscy ratownicy medyczni spotkali się dziś z dyrekcją Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze. Miało to być spotkanie ostatniej szansy. Niestety rozmowy nie przyniosły zamierzonego efektu więc ratownicy postanowili złożyć wypowiedzenia.

Jeśli nic się nie zmieni to po dwóch tygodniach z pracy w zielonogórskim pogotowiu odejdzie 28 doświadczonych osób - ratowników medycznych, którzy codziennie poświęcali się w ratowaniu życia oraz zdrowia mieszkańców Zielonej Góry, oraz powiatu! 

Dalsza część artykułu pod reklamą

- W związku z brakiem odpowiedzi na postulaty kierowane do Pana na spotkaniach w dniach 26.07 i 18.08 oraz braku rozwiązań systemowych na zmiany władz wykonawczych i ustawodawczych z dniem dostarczenia pisma wypowiadam umowę na świadczenie usług medycznych na stanowisku ratownik medyczny z zachowaniem okresu wypowiedzenia. - to treść wypowiedzeń złożonych do Dyrektora WSPR w Zielonej Górze.

Zielona Góra to kolejne lubuskie miasto, które dołączyło do strajku ratowników medycznych. Poprzednio wypowiedzenia złożyli ratownicy z Gorzowa Wielkopolskiego, Sulechowa, Słubic oraz Kostrzyna nad Odrą.

Przeczytaj też: Ciężarówka potrąciła rowerzystkę na DK32 w Kargowej! Ranna trafiła do szpitala!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u