W Zielonej Górze zaginął piesek. Dla znalazcy nagroda pieniężna!

22 październik 2021
W Zielonej Górze zaginął piesek. Dla znalazcy nagroda pieniężna!

Mia zaginęła praktycznie w centrum Zielonej Góry. Dla znalazcy pieska, właściciele przewidzieli nagrodę pieniężną!

Roczna suczka rasy Jack Russell Terrier zaginęła 17 października w okolicy ulicy Jedności, Długiej oraz 1 Maja w Zielonej Górze. Obecnie może być wszędzie. Niewykluczone, że Mia została przez kogoś przywłaszczona. W domu czeka na nią kochająca rodzina!

W dniu zaginięcia suczka miała czarne szelki w niebieskie łapki. Wabi się Mia. Ktokolwiek widział lub ma jakiekolwiek informacje proszony jest o kontakt z właścicielami pod numerem telefonu 691 286 026 i 695 767 653.

Istnieje także możliwość kontaktu z naszą redakcją przez naszą dedykowaną platformę #dodajto lub portal Facebook. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u