Zakaz odwiedzin pacjentów w zielonogórskim szpitalu! Jaki jest powód tej decyzji?

02 listopad 2021
Zakaz odwiedzin pacjentów w zielonogórskim szpitalu! Jaki jest powód tej decyzji? Redakcja/Archiwum

Zielonogórski szpital wstrzymuje odwiedziny pacjentów na wszystkich oddziałach! Powód?

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze wstrzymuje do odwołania odwiedziny pacjentów na wszystkich oddziałach. Decyzja ma związek z dynamicznym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem oraz zwiększoną liczba hospitalizacji pacjentów z COVID-19. Szpital Tymczasowy działa już na dwóch piętrach, a, decyzją wojewody, liczba łóżek dla chorych zostaje zwiększona do 114.

Nie jest wesoło, a do tego już dziś odczuwamy braki kadrowe. Oby te liczby nie rosły w takim tempie… - czytamy w komunikacie szpitala. Poprzednia decyzja o wznowieniu odwiedzin na oddziałach pod konkretnymi warunkami została ogłoszona pod koniec września. 

Czytaj także - Akcja "ZNICZ" w Lubuskiem. Było bardzo bezpiecznie, wpadło sporo pijanych kierowców!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u