Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana. Występują utrudnienia w ruchu!

02 listopad 2021
Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana. Występują utrudnienia w ruchu!

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. Występują utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 2 listopada chwilę po godzinie 15 zielonogórskie służby otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na ulicy ks. Kazimierza Michalskiego w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierujących jadąc od ulicy Botanicznej w kierunku Ptasiej zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, wtedy w tył jego pojazdu uderzył drugi pojazd. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Na miejscu pracują już policjanci, funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo, mogą występować spore utrudnienia!

Czytaj także - Zakaz odwiedzin pacjentów w zielonogórskim szpitalu! Jaki jest powód tej decyzji?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u