Black Friday 2021 w Polsce. Jak nie dać się oszukać na "promocjach"?

24 listopad 2021
Black Friday 2021 w Polsce. Jak nie dać się oszukać na "promocjach"? Fot. Pixabay.com

Sklepy już od kilku dni oferują wiele promocji na Black Friday. Niestety nie zawsze promocje są atrakcyjne dla kupującego, często ceny produktów są nawet zawyżane! Jak nie dać się oszukać na "promocjach"?

Czarny Piątek wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, jednak z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w innych krajach w tym także w Polsce. W trakcie tego jednego dnia sklepy wydłużają godziny otwarcia oraz z założenia oferują szereg jednodniowych okazji i zniżek. Kiedy w Stanach Zjednoczonych konsumenci są w stanie kupić przedmioty w naprawdę niskich cenach, sytuacja w Polsce jest zgoła inna.

Jak bronić się przed oszustwami podczas Czarnego Piątku? Z pomocą przychodzą różnego rodzaju porównywarki cen. Przy ich pomocy możemy sprawdzić, jak kształtowała się cena danego produktu na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nie warto też korzystać z jednej porównywarki, do wyboru jest ich kilka. To m.in.: fakefriday, ceneo czy też skąpiec. 

Dla przykładu sprawdziliśmy telewizor OLED marki LG, obecnie jest on do kupienia w większych sklepach RTV za około 4.500 złotych - już po rabatach. Dla porównania ten sam telewizor w lipcu kosztował około 4 tys. złotych. Więc "na promocjach" cena wzrosła o 500 złotych!

Czytaj także - Wyjątkowy weekend w pałacu w Brodach (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

  • Przed Black Friday - niezbędnik

    Przed Black Friday - niezbędnik

    „Black Friday”, czyli „Czarny Piątek” oraz „Cyber Monday” wpisały się na dobre w konsumencki kalendarz i oficjalnie otwierają przedświąteczny okres zakupowy. Promocja promocji jednak nie równe.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u