W Zielonej Górze nie będzie miejskiego sylwestra! Powód? Trudna sytuacja budżetu miasta!

26 listopad 2022
Autor: 
W Zielonej Górze nie będzie miejskiego sylwestra! Powód? Trudna sytuacja budżetu miasta! Redakcja/DronLubuski.pl

W Zielonej Górze nie będzie w tym roku miejskiego sylwestra. Miasto szuka oszczędności, ponieważ zaczyna brakować pieniędzy. 

Niestety w tym roku zielonogórzanie muszą na własną rękę zorganizować zabawę sylwestrową. Z uwagi na trudną sytuację budżetową miasta miejski sylwester nie zostanie zorganizowany. Dodatkowo ograniczone do minimum zostaną świąteczne iluminacje, które mają pojawić się tylko na dwóch głównych ulicach.

Sylwester Zielona Góra

Realizacja miejskiego sylwestra w ubiegłym roku kosztowała miasto około 170 tys. złotych. Tegoroczny budżet nie pozwala na organizację imprezy na taką skalę. Podobne decyzje zostały już podjęte w takich miastach jak Poznań, Warszawa czy Wrocław - tam również konieczne jest oszczędzanie pieniędzy. 

Czytaj także - Osobówka wypadła z drogi koło Zielonej Góry. Kierująca zjeżdżała z ronda (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u