To mogą być wyjątkowe święta dla dzieci z domu dziecka w Żarach. Ruszyła zbiórka pieniędzy!

28 listopad 2022
Autor: 
To mogą być wyjątkowe święta dla dzieci z domu dziecka w Żarach. Ruszyła zbiórka pieniędzy! Fot. Weronika Gąsiorowska

Wspólnymi siłami możemy sprawić wyjątkowe święta dla dzieci z domu dziecka w Żarach. Weronika i Mateusz zbierają pieniądze na zakup prezentów oraz niezbędnych artykułów

Znajomość Weroniki Gąsiorowskiej oraz Mateusza Przysuchy rozpoczęła się na początku marca 2022 roku, kilka dni po wybuchu wojny na Ukrainie. Wówczas Weronika postanowiła zorganizować zbiórkę niezbędnych przedmiotów, które miały trafić w rejon granicy z Ukrainą, gdzie w tamtym czasie gromadziły się tysiące osób uciekających przed wojną. 

Dodałam post na Instagram mówiąc o swoim planie, jako pierwszy odezwał się Mateusz, który prowadzi swoją firmę Projekt Wesele i zaproponował, że zaangażuje w akcje swoje dwa auta - mówi Weronika Gąsiorowska. Odzew ludzi chętnych do pomocy przerósł oczekiwania organizatorki. Udało się zebrać artykuły o wartości 10 tys. złotych. Wszystko trafiło do potrzebujących!

Zbiórka dla domu dziecka

Bożonarodzeniowy okres to kolejna świetna okazja do pomagania. Tym razem Weronika i Mateusz postanowili sprawić choć trochę radości dzieciom z domu dziecka w Żarach. - Mateusz już od dawna zaprzyjaźniony jest z domem dziecka w Żarach i zaraził mnie pomaganiem właśnie w tym miejscu - dodaje Weronika.

Organizatorzy za zebrane pieniądze planują zakup dużej ilości prezentów oraz niezbędnych artykułów. Jeśli uda się zebrać większą sumę pieniędzy możliwa będzie organizacja ciekawej wycieczki. Prócz prezentów dzieci kreatywnie spędzą czas podczas konkursów i zabaw. - Mamy nadzieję, że zbiórka pieniędzy, którą prowadzimy przerodzi się w coś większego niż planowaliśmy - mówi Mateusz Przysucha.

Plany są ambitne jednak na ich realizacje potrzebne są pieniądze. Możesz sprawić trochę radości dzieciom z domu dziecka w Żarach wpłacając dowolną sumę na zbiórkę pieniędzy w serwisie zrzutka.pl - szczegóły poniżej!

Czytaj także - W Zielonej Górze nie będzie miejskiego sylwestra! Powód? Trudna sytuacja budżetu miasta!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u