Kaczyński będzie dziś w Nowej Soli. Spotka się z sympatykami w hotelu koło Parku Krasnala

04 grudzień 2022
Autor: 
Kaczyński będzie dziś w Nowej Soli. Spotka się z sympatykami w hotelu koło Parku Krasnala Redakcja

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przyjedzie do Nowej Soli. Spotka się z sympatykami partii podczas zamkniętego wydarzenia.

Jarosław Kaczyński wczoraj był w Zielonej Górze i spotkał się z sympatykami partii na zamkniętym wydarzeniu w Planetarium Wenus. Podczas wydarzenia na zewnątrz zebrało się kilkaset osób, które wyraziły swoje poglądy na temat samego prezesa oraz partii, którą zarządza. Nad porządkiem czuwało ponad stu funkcjonariuszy policji. Swój drugi i zarazem ostatni dzień wizyty w województwie lubuskim prezes zaplanował w Nowej Soli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jarosław Kaczyński Nowa Sól

W niedzielę, 4 grudnia o godzinie 13:00 prezes pojawi się w hotelu Nadodrzański Dwór, przy al. Wolności 8. To obiekt zlokalizowany tuż przy Parku Krasnala. Na spotkanie otrzymali zaproszenie lub zapisywali się sympatycy rządzącej partii z powiatu nowosolskiego, żarskiego, żagańskiego oraz wschowskiego. Oficjalnie nie zostało zgłoszone żadne inne wydarzenie, jednak w planach jest protest mieszkańców. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u