Policyjny Mikołaj zatrzymywał kierowców we Wschowie (ZDJĘCIA)

06 grudzień 2022
Autor: 
Policyjny mikołaj zatrzymywał kierowców we Wschowie Fot. KPP Wschowa

Nietypowa akcja policji we Wschowie. Dziś z funkcjonariuszami drogówki na patrol wyjechał sam Święty Mikołaj, który kontrolował kierowców.

Dziś, 6 grudnia, na drogach powiatu wschowskiego pojawił się niecodzienny patrol policji. Niecodzienny, bo o bezpieczeństwo dbał Święty Mikołaj. To wszystko oczywiście w asyście mundurowych z Wydziału Ruchu Drogowego.

Kontrolowali kierowcy nie kryli swojego zaskoczenia na widok Mikołaja. Wszystkim towarzyszyły jednak serdeczne uśmiechy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marszałek województwa lubuskiego podsumowuje największe inwestycje zrealizowane w 2022 roku i przekazuje plany na 2023!

- Policjanci postanowili w nietypowy sposób podejść do wszystkich, którzy poruszali się po naszych drogach. Dla tych, którzy popełnili drobne wykroczenia było pouczenie od samego Świętego Mikołaja - relacjonuje nadkom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Mikołajkowy patrol drogówki wszystkim kontrolowanym kierowcom zadawał także różne zagadki na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Ci, którzy bardzo dobrze znali przepisy ruchu drogowego otrzymywali drobne upominki. W działania włączyli się też strażnicy miejscy, którzy przygotowali dla kierowców elementy odblaskowe.

Przeczytaj też: Akcja CBŚP w Lubuskiem. Rozbito grupę "tytoniową". Zatrzymano siedem osób (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u