Uwaga kierowcy! Jutro zamknięta Lwowska w Zielonej Górze. Autobusy pojadą inaczej (MAPY)

29 wrzesień 2023
Autor: 
Uwaga kierowcy! Jutro zamknięta Lwowska w Zielonej Górze Fot. UM ZG

Jutro, 30 września, kierowców czekają kolejne utrudnienia drogowe w Zielonej Górze. Część ulicy Lwowskiej zostanie zamknięta. Ma to związek z remontem.

O utrudnieniach poinformował Urząd Miasta Zielona Góra. W sobotę, 30 września, ulica Lwowska zostanie zablokowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Piaskową do ul. Wrocławskiej.

- W związku z wykonywaniem nowej nawierzchni drogi na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i Lwowskiej czasowo ograniczona będzie możliwość przejazdu przez skrzyżowanie. Dopuszczony będzie jedynie przejazd w ciągu ul. Wrocławskiej - przekazuje magistrat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Departament Zarządzania Drogami zaleca objazd przez ulice: Piaskowa, Podgórna, Wrocławska. Na końcu artykułu umieściliśmy dokładny schemat odcinków wyłączonych z ruchu oraz przejazdu alternatywnego.

Autobusy MZK Zielona Góra zmienią trasy

Na czas robót utrudnienia dotkną też pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze. W godzinach od 8:00 do 18:00 autobusy linii nr 0, 6, 14 i 29 zostaną skierowane na objazdy.

  • Linia nr 0: w obu kierunkach pojedzie przez ulicę Podgórną (koło szpitala) i Wrocławską
  • Linia nr 6: od przystanku Urząd Miasta pojedzie ulicą Podgórną, Piaskową do ulicy Lwowskiej. Tym samym nie obsłuży przystanku Palmiarnia w kierunku ulicy Braniborskiej
  • Linie nr 14 i 29: po obsłużeniu przystanku Palmiarnia będą zawracały na rondzie przy ulicy Sienkiewicza, następnie pojadą ulicą Podgórną (koło szpitala) i wrócą na swoje stałe trasy

W czasie trwania objazdu nieczynny będzie przystanek Lwowska (w kierunku Wrocławskiej), a przystanek Lwowska (w kierunku Waryńskiego) będzie obowiązywał tylko dla linii nr 6.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Miał zakaz prowadzenia, ale jeździł i tak. Był też poszukiwany


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u