WOŚP 2024 Zielona Góra. Sztab szuka wolontariuszy

15 listopad 2023
Autor: 
WOŚP 2024 Zielona Góra. Sztab szuka wolontariuszy Fot. UM ZG

WOŚP 2024 Zielona Góra. W trakcie 32. finału na ulicach miasta pojawi się maksymalnie 325 wolontariuszy. Sztab ruszył właśnie z naborem osób.

Powolnymi krokami zbliża się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 28 stycznia 2024 roku orkiestra ponownie zagra w całej Polsce pod batutą Jerzego Owsiaka. Tym razem pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

- 28 stycznia 2024 roku po raz 32. zmierzymy się z problemem, zapraszając wszystkich rodaków, Polaków, na całym świecie, by grali razem z nami. Temat zbliżającego się Finału to: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Problem ogromny, z którym chcemy się uporać. Chcemy kupić sprzęt dla 15 oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i 49 oddziałów dla dorosłych - podkreśla Jerzy Owsiak, szef fundacji WOŚP.

WOŚP Zielona Góra - sztab szuka wolontariuszy

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze rozpoczął już nabór wolontariuszy. Należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.

- W tym roku jak w ubiegłym kwestować w Zielonej Górze będzie 325 wolontariuszy. Jako zarejestrowany wolontariusz, otrzymasz identyfikator, puszkę kwestarską oraz serduszka. Pamiętaj, że zbiórka środków odbywa się wyłącznie w dniu 32. Finału WOŚP. Rejestrować się mogą także firmy i instytucje, aby uzyskać dla siebie puszkę stacjonarną - informuje Filip Gryko, szef sztabu WOŚP Zielona Góra.

Finał WOŚP 2024 - rejestracja wolontariuszy

Jak zostać wolontariuszem? Należy przejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl, a następnie postępować dalej zgodnie z wyświetlanymi poleceniami. Jeśli potrzebujecie pomocy w rejestracji to zielonogórski sztab służy pomocą.

- Zawsze możecie zadzwonić na nasz zielonogórski, sztabowy numer 603 307 450 (Krzysztof), by uzyskać pomoc przy rejestracji. Zapraszamy do współpracy - czytamy w komunikacie sztabu WOŚP Zielona Góra.

Jednocześnie sztab WOŚP w Zielonej Górze prowadzi nabór ochotników do tzw. banku, czyli liczenia pieniędzy podczas finału. Chcesz pomóc w liczeniu? Zgłoś się telefonicznie pod numerem 510 084 229 (Diana).

Przeczytaj też: Pościg w Zielonej Górze. Ścigano motocyklistę. Zobacz nagranie z kamer policji


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u