Aldi w Nowej Soli. Jutro wielkie otwarcie pierwszego sklepu tej sieci w mieście

23 kwiecień 2024
Autor: 
Aldi w Nowej Soli. Jutro wielkie otwarcie pierwszego sklepu tej sieci w mieście Fot. Aldi

Aldi w Nowej Soli. Jutro nastąpi otwarcie nowego, pierwszego sklepu pod tym szyldem w mieście. Dla klientów przygotowano ofertę promocyjną.

Aldi Nowa Sól. Otwarcie nowego sklepu

Już w środę, 24 kwietnia, w Nowej Soli otwarty zostanie pierwszy sklep Aldi. Market zlokalizowany jest przy ulicy Bolesławy Sidorskiej 2.

- Sklep w Nowej Soli został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi około 1000 m2. Sieć zadbała również o udogodnienia dla klientów, jak krajalnicę do chleba czy małe wózki zakupowe. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem miejsc dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych - informuje sieć Aldi.

Aldi w Nowej Soli. Godziny otwarcia

Pierwszy sklep niemieckiej marki Aldi w Nowej Soli będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00. Ponadto w niedziele handlowe market będzie pracował od 9:00 do 20:00.

Aldi Nowa Sól. Specjalna akcja dla klientów

W dniu otwarcia Aldi klienci będą mogli skorzystać z degustacji asortymentu w godzinach od 11:00 do 19:00. Ponadto w kolejnych tygodniach funkcjonowania sklepu klienci będą mieli okazję zdobyć bony zakupowe.

- Mamy nadzieję, że już wkrótce nasza nowa placówka zyska grono stałych klientów, którzy będą do nas powracać po swoje ulubione produkty. W kolejnych tygodniach funkcjonowania sklepu na klientów będzie czekać specjalna akcja, dzięki której będą mogli otrzymać bony na kolejne zakupy o łącznej wartości 100 złotych - mówi Dariusz Kujaczyński, kierownik sprzedaży Aldi w Polsce.

Przeczytaj też: Jak ma nazywać się kąpielisko w Zielonej Górze? Miasto ogłosiło konkurs


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u