Wybory uzupełniające w Krośnie Odrzańskim

23 październik 2016
Autor: 

Decyzją Komisarza wyborczego w Zielonej Górze za niespełna dwa miesiące odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim.

Zgodnie z postanowieniem z 21 października, które wydał Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze,18 grudnia w Krośnie Odrzańskim odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej.

W grudniu mieszkańcy okręgu nr 5 w Krośnie Odrzańskim po raz kolejny zagłosują na miejskiego radnego.

Wybory uzupełniające spowodowane są wygaśnięciem mandatu jednego z radnych. Radosław Sujak, który pełnił rolę przewodniczącego Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim, we wrześniu został mianowany zastępcą prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. Przepisy zabraniają na łączenie tych dwóch funkcji, stąd ponowne wybory w Krośnie Odrzańskim.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u