25. Finał WOŚP w Łagowie

09 styczeń 2017
Autor: 
Grażyna Kotuła-Łojko

Łagów – Perła Ziemi Lubuskiej, to nie tylko piękne jeziora i lasy to także ludzie wielkiego serca. Po raz szósty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tej niesamowitej miejscowości, atrakcji będzie sporo.

Karuzela pomocy ruszy o godz. 13.00 kiedy to spod łagowskiego amfiteatru ruszy V Wielkoorkiestrowy Marsz Nordic Walking. Od godziny 15.00 "Pod Basztą" zaczną się koncerty i występy artystyczne. Muzyczną część 25.Finału WOŚP rozkręci Świebodzińska Orkiestra Dęta. Na scenie wystąpią także takie zespoły jak Leniwiec z Jeleniej Góry, Rockasta oraz Riders. Nie zabraknie występu łagowskich przedszkolaków oraz wielu ciekawych licytacji, m.in. gadżety WOŚP takie jak koszulki, kalendarze, torby.

O godz. 20.00 tradycyjnie zostanie wysłane Światełko Do Nieba.

-Wierzę, że uda nam się zebrać pokaźną kwotę na rzecz pomocy dzieciom i seniorom, a przy tym bardzo dobrze się bawić. Mieszkańcy Łagowa i okolic są szlachetnymi ludźmi, otwartymi na innych, dlatego z pewnością dołożymy swoją cegiełkę i pomożemy - mówi Krzysztof Dolatowski organizator łagowskiego finału WOŚP.

łagow 2

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u