WOŚP na sportowo w Czerwieńsku (ZDJĘCIA)

12 styczeń 2017
Autor: 

Już w niedzielę 15 stycznia kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcji w małych i większych miastach województwa lubuskiego nie zabraknie. Głównie na sportowo i szczególnie ciekawie dla fanów żużla będzie w Czerwieńsku.

-Tutaj ludzie mają bardzo gorące serca i z pewnością po raz kolejny to udowodnimy poprzez dobrą zabawę i wrzucając do puszek pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci oraz pomoc seniorom - mówi Edyta Ożóg ze sztabu WOŚP Czerwieńsk.

W Czerwieńsku atrakcji będzie sporo, ale przede wszystkim będzie bardzo sportowo. Organizatorzy przygotowali bogaty program na cały dzień program zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Z puszkami spacerować będzie 60 wolontariuszy.

- Zaczynamy niesamowitą jazdą autami terenowymi, których będzie około 50. O godzinie 11.00 wyruszyć będzie można jednym z terenowych aut na przejażdżkę, wystarczy wrzucić do puszki minimum 50 złotych – dodaje Edyta.

Na szczególną uwagę zasługują liczne licytacje, które rozpoczną się o godz. 17.00 z udziałem żużlowca Falubazu Sebastiana Niedźwiedzia i kierownika zielonogórskiej drużyny żużlowej Tomasza Walczaka.

- Wylicytować będzie można m.in. rękawice żużlowca Krzysztofa Jabłońskiego, bluzę trenera Marka Cieślaka, piłkę z autografami mistrzyń Polski w siatkówce, czy piłkę z autografami koszykarzy zielonogórskich. Nie zabraknie kasku, kevlaru i motoru żużlowego. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. O godz. 20.00 Światełko do nieba, czyli podnosimy w górę wszystko co świeci np. telefony, latarki, zapalniczki i wysyłamy dobrą energię – podkreśla Edyta Ożóg.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u