Ekstremalna Droga Krzyżowa

09 marzec 2017
Autor:  Ryszard Waldun
Pixabay

W Sulęcinie trwają przygotowania do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, której organizatorem jest Parafia św. Henryka.

Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się w nocy z 7 na 8 kwietnia. Wierni przejdą z Sulęcina do Świebodzina, do Sanktuarium Miłosierdzia i Figury Chrystusa Króla.

Przed wyruszeniem w drogę odbędzie się msza święta o godz. 21.00. Każdy uczestnik otrzyma przygotowane rozważanie Drogi Krzyżowej, jest ono wspólne dla wszystkich uczestników, w jakimkolwiek miejscu Polski czy świata idą.

Zapisy do uczestnictwa na ogólnopolskiej stronie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej od połowy marca.

Na szczególną Drogę Krzyżową zaprasza proboszcz Parafii ks. Piotr Mazurek.

- Dziś już zapraszamy do uczestnictwa wszystkich, którzy noszą w sobie pragnienie by Bóg dokonał w ich życiu przełomu, ożywienia serca i wiary, ożywienia relacji z Bogiem i braćmi. To jest wyjątkowa Droga, gdyż idziesz z Jezusem sam, nikt ci w tym nie przeszkadza, idziesz w ciszy, masz okazję słuchać własnego sumienia i serca i głosu Boga, idziesz nocą, nikt oprócz Boga nie ogląda twoich zmagań z sobą, ze swoja słabością, zmęczeniem, cierpieniem czy lekiem.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.