Policja nadal poszukuje świadków bestialskiego zachowania (FILMY)

29 czerwiec 2017
Autor: 

15 czerwca br. prawidłowo jadąca 81-letnią kobieta została w sposób brutalny popchnięta. Wskutek upadku rowerzystka uderzyła głową o krawężnik i straciła przytomność. W szpitalu okazało się, że ma liczne urazy wewnętrzne.

Zdarzenie miało miejsce w Zielonej Górze na skrzyżowaniu ulic Westerplatte – Kupiecka – Wojska Polskiego.

ilustracja bestialskie zachowanie

Kobieta jest w bardzo złym stanie psychicznym. Przez cały czas potrzebuje wsparcia i pomocy swoich najbliższych.

Jeżeli byłeś świadkiem tego zdarzenia, dysponujesz wiedzą kto mógł o mały włos pozbawić życia starszą panią zgłoś się do KMP w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 p. 217 lub kontakt telefoniczny pod nr (68) 4762173, (68) 4762150 lub 997.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u