Uroczystość Wszystkich Świętych - Informacje o godzinach nabożeństw

01 listopad 2018
Autor: 
Uroczystość Wszystkich Świętych - Informacje o godzinach nabożeństw pixabay.com

Informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada br. na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej:

Zielona Góra: Cmentarz przy ul. Wrocławskiej, tzw. nowa część – godz. 12:00 Msza Święta a po niej procesja. Tzw. stara część – godz. 14:00 procesja, a po jej zakończeniu Msza Święta. 

Gorzów Wielkopolski: Cmentarz przy ul. Żwirowej – godz. 14:00 procesja od Starej Bramy, a po jej zakończeniu Msza Święta. 

Kostrzyn nad Odrą: Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu komunalnym w Kostrzynie. Msza Święta o godz. 12:00 i po niej procesja z modlitwą za zmarłych

Krosno Odrzańskie: Na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie Odrzańskim odbędzie się procesja litrugiczna za zmarłych o godz. 11:30 od Kaplicy Cmentarnej do Ołtarza Polowego przy którym będzie odprawiona Centralna Msza Święta o godz. 12:00.

Nowa Sól: Stary cmentarz przy ul. Wandy – Msza Święta i procesja z Różańcem za zmarłych o godz. 14:30.

Sulechów: Główne uroczystości odbędą się na cmentarzu komunalnym. O godzinie 11:00.- procesja do 5 stacji, o godzinie 12:00. Masza Święta. W tym roku uroczystościom na cmentarzu przewodniczy parafia garnizonowa.

Świebodzin: Na cmentarzu komunalnym o godz. 12:00 rozpocznie się tradycyjna procesja modlitewna a po niej, (ok. godz. 12.30) sprawowana będzie uroczysta Msza Święta.

Żagań: Procesja i Msza Święta na cmentarzu komunalnym – o godz. 14.00 – początek przy głównej bramie.

Żary: Msza święta na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych o godz. 12:00, po Eucharystii procesja.

Na podstawie informacji przekazanych przez parafie na swoich stronach internetowcyh.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u