Koncert Charytatywny dla pogorzelców z Kiełpina (FILM)

28 styczeń 2019
Autor: 
Koncert Charytatywny dla pogorzelców z Kiełpina Redakcja

W niedzielę, 27 stycznia na sali w Ochli odbył się charytatywny koncert połączony z licytacjami dla pogorzelców z Kiełpina.

W czasie trwania koncertu trwały liczne licytacje na rzecz pogorzelców, można było wylicytować koszulkę z autografem Renaty Przemyk, książki a także bilety do Lubuskiego Teatru. Można było skosztować pysznego, domowego ciasta. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci.

Przypomnijmy:

Do pożaru doszło w niedzielę, 4 listopada, nad ranem. W Kiełpinie, zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto, płonął budynek mieszkalny. Do akcji wysłano 6 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego operacyjnego zielonogórskich strażaków po godzinie 8:45. Na drugim piętrze mieszkalnej części budynku biblioteki wybuchł pożar. Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się po całym poddaszu. - To był moment. Tylko wyszedłem z domu, a pożar już szalał po poddaszu - relacjonuje świadek zdarzenia. Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze oraz ochotników ze Świdnicy, Jarogniewic i Ochli. Z budynku ewakuowano 5 osób

Pieniądze zbierane są przez cały czas. Można je wpłacać na konto stowarzyszenia Warto jest pomagać. 

Dane do przelewu darowizy (1% podatku):

Pomoc dla Justyny i Romana

KRS 0000318521

cel szczegółowy: Pogorzelcy z Kiełpina

Pomóc możemy również dokonując wpłaty na subkonto Stowarzyszenia Warto jest pomagać

ul. Bema 7/6 65-035 Zielona Góra

nr konta 94 1140 1850 0000 2096 6400 1145 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u