Policjanci oraz mieszkańcy Wschowy zbierali krew

17 maj 2019
Autor: 
Policjanci oraz mieszkańcy Wschowy zbierali krew KPP Wschowa/Lubuska Policja

Lubuska Policja w ramach 100. rocznicy powołania Policji Państwowej prowadzi zbiórkę krwi, w którą aktywnie włączają się mundurowi ze wszystkich jednostek garnizonu lubuskiego. Policjanci, pracownicy Policji wspierani są w tej szczytnej idei dobrym sercem Lubuszan, którzy również dzielą się swoją krwią z potrzebującymi. Mobilny Punkt poboru stanął przed wschowską Policją. Krew jest darem życia, a cel jest szczytny.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że honorowe krwiodawstwo to bardzo szczytna idea. Wschowscy policjanci, pracownicy Policji oddający krew jednomyślnie podkreślają, że jest to kolejna forma służby na rzecz społeczeństwa. W czwartek, 16 maja, przed siedzibą wschowskiej Policji po raz kolejny odbyła się zbiórka. Do każdej akcji aktywnie włączają się mieszkańcy powiatu wschowskiego, którzy mają świadomość, że oddana krew może uratować ludzkie życie.

Akcja jest dla wschowskiej Policji kontynuacją ubiegłorocznych działań „100 litrów krwi na 100-lecie Niepodległej Polski” podczas której zebraliśmy prawie 60 litrów tego bezcennego leku. Każda taka akcja cieszy się zainteresowaniem i śmiało można podkreślić, że spotykamy się z częścią mieszkańców powiatu wschowskiego regularnie. Tegoroczne działania obejmują swoim zasięgiem cały garnizon lubuski. Ostatnio zbiórka krwi została przeprowadzona w Nowej Soli.

Kolejne nasze działania powtórzymy 22 sierpnia br. Za zabraną już krew dziękujemy i zapraszamy do dalszego wspierania naszych działań.

Źródło: podkom. Maja Piwowarska - Oficer Prasowy KPP Wschowa

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u