Ogromne utrudnienia na drodze S3. Kierowców czeka kilkunastokilometrowy korek (ZDJĘCIA)

27 lipiec 2019
Autor: 
Zdjęcia Internautka Kajka

Poważne utrudnienia czekają na kierowców poruszających się droga krajową S3 na wysokości miejscowości Cigacice. Korek w kierunku Sulechowa ma kilkanaście kilometrów długości. Jak poinformowali nas podróżujący tą trasą, w kolejce trzeba postać minimum godzinę.

W kierunku Zielonej Góry korek jest zdecydowanie krótszy, sięga około 1km. Utrudnienia spowodowane są wzmożonym ruchem w okresie wakacyjnym oraz budową mostu na Odrze.

Podobna sytuacja ma miejsce również na tzw. Starej Trójce.

Niestety z powodu bardzo niskiego stanu Odry nie kursują także promy. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, odpowiednią ilość paliwa i wody.

​Widzisz jakieś zdarzenie w swojej okolicy? Napisz do nas!

Zdjęcia Internautka Kajka

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u