Strażacki #TetrisChallenge już w Lubuskiem. Zobaczcie zdjęcie ochotników z Deszczna!

22 wrzesień 2019
Autor: 
Strażacki #TetrisChallenge już w Lubuskiem OSP Deszczno

Akcja Tetris Challenge, która bile rekordy popularności na całym świecie wkroczyła do naszego regionu. Strażacy z OSP Deszczno dołączyli do wyzwania i rozłożyli swoje samochody na części pierwsze.

Wyzwanie dotarło do Polski przed kilkoma dniami i już zdobyło duże zainteresowanie wśród strażaków. Wszystko polega na wykonaniu zdjęcia z lotu ptaka po rozłożeniu całego wyposażenia z samochodów gaśniczych oraz samych ratowników.

W województwie lubuskim pierwszą jednostką, która wzięła udział w akcji, była OSP w Deszcznie. Przygotowanie do zdjęcia zajęło im około 2 godziny. - Przy okazji dobrej zabawy wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą posprzątaliśmy sprzęt i najbardziej skryte miejsca w naszych pojazdach - relacjonują ochotnicy.

Strażacy informują jednocześnie, że mieszkańcy cały czas byli bezpieczni. - Każdy strażak wie, gdzie co jest na samochodzie, a było nas 10 osób. Zapakowanie wszystkiego do takiego samochodu w czasie alarmowania do akcji zajmuje 5 minut - podkreślają.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u