Środy z NFZ. Jutro nauka udzielania pierwszej pomocy

24 wrzesień 2019
Środy z NFZ Pixabay

Na naukę pierwszej pomocy nigdy nie jest za późno! Zapraszamy jutro do siedziby LOW NFZ. W ramach akcji "Środy z profilaktyką" ratownicy medyczni będą szkolić w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

W ramach cyklu "Środy z profilaktyką", Lubuski Oddział NFZ zaprasza na spotkania z pracownikami NFZ i naszymi partnerami w różnych dziedzinach zdrowia. Jutro tj. 25 września w wspólnie z naszym partnerem Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze będziemy uczyć podstaw pierwszej pomocy.

Nauka pierwszej pomocy daje pewność, że będziemy mogli udzielić potrzebującemu pomocy bez strachu lub oporu. Z badań przeprowadzonych w 2016r. wynika, że tylko 11% dorosłych osób w wieku 35-44 lat odpowiedziało „zdecydowanie tak”- że umiałoby udzielić pierwszej pomocy w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia (badania przeprowadzono przez ARC Rynek i Opinia z grudnia 2016 na zlecenie firmy „Volkswagen”).

Spotkanie z ratownikami medycznymi odbędzie się w godz. 12.00 -15.00 w Sali A ( ul. Podgórna 9b, Zielona Góra).

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.