Wylicytuj gadżety OSP Słubice! Strażacy pomagają małej Zuzi chorej na nowotwór

08 luty 2020
Autor: 
Wylicytuj gadżety OSP Słubice! Strażacy pomagają małej Zuzi Fot. OSP Słubice

Wielki gest zwyczajnych ludzi. Strażacy z OSP w Słubicach chcą pomóc 2-letniej Zuzi chorej na nowotwór. Druhowie przeznaczają na licytację przeróżne przedmioty.

Ochotnicy ze Słubic ponownie w akcji. Na co dzień walczą przede wszystkim z ogniem, ale nie zapominają o potrzebujących. Strażacy po raz kolejny biorą czynny udział w licytacji charytatywnej dla małej Zuzi chorej na nowotwór.

- Życie Zuzi było do tej pory beztroskie i wypełnione radością. Zawsze uśmiechnięta i wesoła dziewczynka, której wszędzie było pełno z dnia na dzień przestała taką być. Zuzia trafiła na stół operacyjny, na którym spędziła kilka godzin, a później lekarze przekazali nam najgorszą informację w naszym życiu... Moja malutka siostrzyczka choruje na nowotwór - napisał Michał Golicz.

Przejażdżki wozem strażackim i wspólne zdjęcia

- Wspólne sesje zdjęciowe, przejażdżka wozem strażackim i quadem oraz popularne teraz pokazy pierwszej pomocy to jedne z atrakcji, które wystawialiśmy do licytacji. Ludzie licytowali nasze aukcje i pisali z prośbą o ponowne ich wystawienie, bo zależało im tylko na przelaniu kwoty na konto potrzebujących dzieci - mówi Łukasz Skorek, strażak OSP Słubice.

Tym razem ochotnicy przeznaczyli na licytację hełm strażacki, wspólne spotkanie i możliwość wykonania sesji zdjęciowej ze strażakami i samochodami oraz voucher na usługi detailingowe. - Idąc tym tropem nie poddajemy się i nadal będziemy starać się z całych sił, aby pomóc zapewnić dzieciaczkom odpowiednie leczenie - podsumował Ł. Skorek.

Link do licytacji: "Hełm strażacki + Sesja foto OSP Słubice + voucher"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u