Interwencja z Wagmostawem...

25 czerwiec 2016
Katarzyna Mayer Bzowa

"Byłem wczoraj z gośćmi z Gorzowa pochwalić się pięknym miejscem i słuszne mieli uwagi, że kiepski gospodarz tego terenu. Mam podobne zdanie. Trawa po pas, brak miejsca na piknik..." Tak rozpoczyna sie list, który otrzymaliśmy wczoraj od mieszkańca Zielonej Góry.

Wagmostaw został oficjalnie otwarty ponad trzy lata temu. Wcześniej przez kilkadziesiąt lat straszył swoim wygładem. To idealne miejsce na relaks dla mieszkańców nie tylko tej części miasta. Zjeżdżają tu rowerzyści, biegacze czy osoby uprawiające nordic walking.

- Ostatni raz trawa koszona była w maju - mówi Włodzimierz Wojnarowski, Inspektor ds. utrzymania terenów komunalnych Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Zielonej Górze - teraz będzie koszona w przyszłym tygodniu. Do sprzątania tego terenu została zadysponowana ekipa, która swoje zadania wykonuje w poniedziałki, środy i piątki. Codziennie uzupełniane są worki na odchody dla zwierząt. Staramy się jak najlepiej wykonywać swoje zadanie.

I faktycznie... Dzisiaj na Wagmostawie pracowało dwoje ludzi, którzy oczyszczali wodę z nieczystości. Na brzegu odpoczywała spora grupka rozpoczynających wakacje uczniów. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u