Zostań koordynatorem zbiórek na rzecz SP ZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze

30 marzec 2020
Zostań koordynatorem zbiórek na rzecz SP ZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze dronlubuski.pl

Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze korzysta z ogólnopolskiego systemu do koordynacji zbiórek publicznych  przygotowanego bezpłatnie przez naukowców i programistów.

Dzięki niemu Darczyńcy uzyskują łatwy wgląd do aktualnych potrzeb. Łącznikiem między darczyńcami a szpitalem jest w systemie koordynator lokalny - to zaufana osoba, która gromadzi produkty od darczyńców i przekazuje je szpitalowi. Tak jest dużo łatwiej i bezpieczniej.

- Poszukujemy osoby gotowej do podjęcia się roli koordynatora lokalnego zbiórek na rzecz naszego szpitala. Zainteresowaną osobę serdecznie prosimy o zgłoszenie się na stronie: Zespół WsparcieDlaSzpitala.pl  - informuje Andrzej Żywień, dyrektor SPZOZ - zespół wytłumaczy  dokładnie, jak działa system.

szpital

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Jakie są objawy stwardnienia rozsianego?

  Jakie są objawy stwardnienia rozsianego?

  Niektóre choroby sukcesywnie prowadzą do zaniku sprawności. Przewlekle schorzenia układu nerwowego mogą sprawiać, że dana osoba z biegiem czasu przestaje chodzić, samodzielnie się myć, a nawet zostaje przykuta do łóżka na lata. Jedną z takich chorób neurodegeneracyjnych jest stwardnienie rozsiane. Skąd ono się wzięło? Jakie są jego objawy? Jak wyglądają metody lecznicze? I czy da się wyjść z tej choroby?

 • Co zrobić kiedy zaginęło Ci zwierzę?

  Co zrobić kiedy zaginęło Ci zwierzę?

  Psy są wiernymi towarzyszami ludzi od wielu tysięcy lat. Większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez czworonożnego przyjaciela. Wielu z nas także wierzy, że pies nigdy się nie zgubi. Niestety, nie wszystko można przewidzieć.

 • Czas i pieniądze ceną życia 4-miesięcznej Ani

  Czas i pieniądze ceną życia 4-miesięcznej Ani

  Ania ma tylko 4 miesiące. Po urodzeniu dostała 10 punktów w skali Apgar. Przez dwa miesiące rozwijała się jak każdy zdrowy noworodek, a choroba nie dawała żadnych objawów. Dziś dziecko walczy o życie. Bez pomocy ludzi walka długo nie potrwa.

 • COVID-19 Monitor – oceń swój stan!

  COVID-19 Monitor – oceń swój stan!

  Poznański Uniwersytet Medyczny i zielonogórska firma CodeLab stworzyły stronę, która pozwoli nam ocenić swój stan zdrowia. Postępowanie określone w schemacie jest oparte na rekomendacjach Ministerstwa Zdrowia. Wystarczy anonimowo, ale rzetelnie (!) wpisać kilka danych, by poznać zalecenia postępowania przy aktualnym samopoczuciu. Zobacz

 • #WesprzyjPolskiegoOgrodnika. Akcja kwiaciarni Renee

  #WesprzyjPolskiegoOgrodnika. Akcja kwiaciarni Renee

  Zielonogórska florystka, Karolina Drozdek Staniszewska zwróciła się na jednym z portali społecznościowych o pomoc dla polskich ogrodników. "Produkował i sprzedawał 20 tys tulipanów DZIENNIE obecnie przy stanie jaki mamy sprzedaje zaledwie 1 tys..."

 • Pomoc na wagę życia. Ratownicy SOR proszą o wsparcie

  Pomoc na wagę życia. Ratownicy SOR proszą o wsparcie

  Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na zakupu masek z filtrami FFP3 oraz sprzętu niezbędnego do walki z wirusem dla personelu pracującego w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.