Osadzone w Krzywańcu uszyją maseczki ochronne

02 kwiecień 2020
Autor: 
Osadzone w Krzywańcu uszyją maseczki ochronne Fot. SW

Jest ich szesnaście. Mają dziewięć maszyn i dobre chęci. Osadzone z Zakładu Karnego w Krzywańcu włączą się w akcję szycia maseczek dla personelu zielonogórskiego szpitala.

Do pomocy szpitalowi w Zielonej Górze zgłosiły się same. Ten bez zastanowienia przekazał dla Zakładu Karnego wielką belę materiału. Teraz 16 pań w ramach programu resocjalizacyjnego i na zasadzie wolontariatu uszyje minimum 10 tysięcy maseczek dla medyków.

- Mają doświadczenie w szyciu. Na co dzień zatrudnione są w jednej z firm zajmującej się między innymi szyciem. Dziękujemy! - napisał szpital w oficjalnym komunikacie.

Przeczytaj też: Koronawirus. Strażacy ze Słubic na kwarantannie. Wcześniej byli na wypadkuRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u