Wybory prezydenckie 2020 w Zielonej Górze. Ktoś niszczył banery wyborcze

28 czerwiec 2020
Autor: 
Wybory prezydenckie 2020 w Zielonej Górze. Ktoś niszczył banery wyborcze Redakcja

Nie wszędzie respektowana jest cisza wyborcza. W zielonogórskiej Zawadzie nieznany sprawca zniszczył banery wyborcze jednego z kandydatów na prezydenta RP.

Wszystko wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę, 28 czerwca. W Zawadzie na terenie zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto nieznany mężczyzna niszczył banery wyborcze jednego z kandydatów.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego policji w Zielonej Górze już po fakcie. Nie pozwoliło to na szybką lokalizację i zatrzymanie sprawcy.

Łącznie na terenie województwa lubuskiego (do godziny 14:00) doszło do kilkunastu incydentów związanych z łamaniem ciszy wyborczej. Więcej informacji w artykule: "Wybory prezydenckie 2020: 16 przypadków łamania ciszy wyborczej w Lubuskiem"

Przeczytaj też: Z nożem napadł na sklep w Żaganiu. Zamaskowany 24-latek ukradł pieniądze, wódkę i papierosyRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u