Blisko 80 studentów UZ zgłosiło się jako wolontariusze do pracy w zielonogórskim szpitalu!

28 listopad 2020
Blisko 80 studentów UZ zgłosiło się jako wolontariusze do pracy w zielonogórskim szpitalu! Uniwersytet Zielonogórski

Blisko 80 studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego zgłosili się jako wolontariusze do pracy w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze!

Studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego kształcący się na kierunku lekarskim, pielęgniarskim oraz ratownictwa medycznego zgłosili się jako wolontariusze do pracy w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Wolontariusze pracują obecnie na oddziałach szpitala, jednak z początkiem grudnia część z nich pojawi się również w szpitalu tymczasowym, który powstaje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze.

Do pomocy w walce z pandemią angażują się nie tylko studenci kierunków medycznych. W wielu miejscach niezbędna jest każda pomoc. Studenci kształcący się w innych kierunkach w ramach wolontariatu pomagają w sanepidzie oraz w administracji szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.