Zajęcia dla dzieci - programowanie i robotyka. Ruszyły zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe!

27 wrzesień 2021
Autor:  Artykuł partnera
Zajęcia dla dzieci - programowanie i robotyka. Ruszyły zapisy

Rok szkolny już się zaczął! Ten ostatni był dla nas bardzo wyjątkowy i ten również nie daje nam gwarancji na normalność. Jak w takim razie zadbać o nasze dzieci i ich edukację? Czy warto zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia dla dzieci? A jeżeli tak to na jakie?

Z takimi pytaniami mierzą się właśnie wszyscy rodzice. Jest nadal wiele niewiadomych, jak ten rok będzie wyglądał. Więc tym bardziej nasze dzieci będą potrzebowały kontaktu z innymi rówieśnikami, jak i wspólnego rozwoju. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, dlatego też są świetnym rozwiązaniem - to po pierwsze małe grupy, w których uczą się dzieci, a po drugie jakościowa edukacja! Na rynku jest wiele zajęć, które są naszym dzieciom potrzebne- angielski, zajęcia ruchowe, ale także zajęcia z programowania, robotyki czy komputerów. Ostatnie 2 lata szczególnie pokazały, jak ważny jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci.

Zajęcia z programowania i robotyki dla dzieci - TwojRobot.pl

STRONA DO ZAPISÓW NA BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE w miastach Gorzów Wielkopolski, Kościan, Śrem, Zielona Góra, Nowa Sól, Gubin, Lubsko

https://twojrobot.pl/kursy/zajecia-pozalekcyjne-lubuskie/#sprawdz-kursy

TwojRobot27.09.21 1

Od kilkunastu lat firma TwojRobot.pl prowadzi zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci. Jednak właściciele przyznają, że ostatnie lata pokazują najbardziej, jak ważne są te kursy dla dzieci. Po pierwsze już praktycznie w każdym zawodzie niezbędne są umiejętności związane z komputerami, aplikacjami, różnymi programami. Po drugie rodzice coraz częściej widzą to zapotrzebowanie i z roku na rok wysyłają coraz więcej dzieci na kursy właśnie związane z nowymi technologiami.

Bezpłatne lekcje pokazowe

Zanim rodzic zapisze swoje dziecko na kurs może spróbować, które zajęcia będą najlepsze dla jego dziecka. Jest to możliwe na bezpłatnych lekcjach pokazowych, które odbywają się we wrześniu i październiku. Terminy lekcji dostępne są na naszej stronie internetowej https://twojrobot.pl/kursy/zajecia-pozalekcyjne-lubuskie/#sprawdz-kursy Jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisywać można się telefonicznie lub przez stronę. Telefon 660-411-116

Podczas lekcji próbnej Państwa dziecko będzie mogło sprawdzić, jak wyglądają nasze zajęcia natomiast Państwo będą mogli porozmawiać z przedstawicielem naszej firmy, aby dowiedzieć się więcej informacji na temat kursu rocznego. Przewidujemy także specjalne promocje!

Bezpłatne lekcje pokazowe oraz roczne kursy odbywają się w miastach Gorzów Wielkopolski, Kościan, Śrem, Zielona Góra, Nowa Sól, Gubin, Lubsko. W ofercie dostępne są kursy robotyki, kursy programowania z robotami Inventor - NOWOŚĆ oraz kursy programowania w świecie Minecraft. Oferta szczegółowa dostępna jest na stronie https://twojrobot.pl/kursy/zajecia-pozalekcyjne-lubuskie/#sprawdz-kursy

TwojRobot27.09.21 2

Czego dzieci uczą się na zajęciach z robotyki i programowania?

Jak się okazuje kursy robotyki, czy programowania to nie tylko nabywanie umiejętności programowania przez dzieci. To także spektrum innych kompetencji, które zdobywają dzieci podczas specjalnie przygotowanych zajęć. Zajęcia i metodyka opracowana przez firmę TwojRobot.pl składa się z trzech części: budowania robota, następnie jego programowania i na koniec z dobrej zabawy. To powoduje, że podczas zajęć dzieci uczą się logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, umiejętności manualnych, ale i współpracy w grupie, czy pracują nad polepszeniem koncentracji i skupienia. Ponadto wszystkie zajęcia przygotowane są w formie dobrej zabawy, co zwiększa motywację i zaangażowanie dzieci. Dlatego też wiele uczestników zajęć TwojRobot.pl później chętnie bierze udział w zawodach sumo robotów organizowanych co roku na Politechnice Warszawskiej.

Tym bardziej taka formuła powoduje, że dzieci nabierają kluczowych kompetencji XXI wieku, co wpłynie na łatwiejszy start na rynku pracy w przyszłości. Tym samym warto zastanowić się, czy szczególnie w tak wyjątkowym okresie nie warto zadbać o edukację dziecka tą prywatną i w kameralnym gronie innych uczestników.

Firma Twój Robot zapewnia:

  • Pracę w dwuosobowych zespołach w grupach do 12 osób
  • Kompetentną kadrę instruktorów

Zapisy: tel. 660 411 116, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u