PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

19 sierpień 2021
PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

21 sierpnia 2021 o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Botanicznej 66 rozegrany zostanie meczy futbolu amerykańskiego w ramach tegorocznych rozgrywek Polskiej Futbol Ligi, prowadzonej już przez Polski Związek Sportowy.

W 1. kolejce po raz kolejny Wataha Zielona Góra podejmie Owls, jedną z najbardziej rozpoznawalnych drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce, która w przeciągu swojego istnienia potrafiła wygrywać m. in. Mistrzostwa Polski Juniorów lub wygrywać ligę "dziewiątek".

- Po raz kolejny razem z Sowami zainaugurujemy sezon, tak jak to miało miejsce w 2018 roku - informuje Zarząd klubu Wataha. - Wtedy mecz zakończył się zwycięstwem Watahy, a ten pamiętny sezon zakończyliśmy na 2. miejscu w LFA2, gdzie zapewniliśmy sobie występ w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Poza samym meczem wokół stadionu będzie wiele atrakcji, które umilą Kibicom przerwy a "młodym wilkom" zapewnią wiele niezapomnianych chwil.

Szczegóły dotyczące samego wydarzenia oraz wszystkie informacje dotyczące wymogów od strony kibiców będą pojawiać się na profilu na FB

Do zobaczenia przy Botanicznej 66 

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u