PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

19 sierpień 2021
Autor: 
PFL9 2021: Mecz Wataha Zielona Góra - Bielawa Owls

21 sierpnia 2021 o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Botanicznej 66 rozegrany zostanie meczy futbolu amerykańskiego w ramach tegorocznych rozgrywek Polskiej Futbol Ligi, prowadzonej już przez Polski Związek Sportowy.

W 1. kolejce po raz kolejny Wataha Zielona Góra podejmie Owls, jedną z najbardziej rozpoznawalnych drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce, która w przeciągu swojego istnienia potrafiła wygrywać m. in. Mistrzostwa Polski Juniorów lub wygrywać ligę "dziewiątek".

- Po raz kolejny razem z Sowami zainaugurujemy sezon, tak jak to miało miejsce w 2018 roku - informuje Zarząd klubu Wataha. - Wtedy mecz zakończył się zwycięstwem Watahy, a ten pamiętny sezon zakończyliśmy na 2. miejscu w LFA2, gdzie zapewniliśmy sobie występ w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Poza samym meczem wokół stadionu będzie wiele atrakcji, które umilą Kibicom przerwy a "młodym wilkom" zapewnią wiele niezapomnianych chwil.

Szczegóły dotyczące samego wydarzenia oraz wszystkie informacje dotyczące wymogów od strony kibiców będą pojawiać się na profilu na FB

Do zobaczenia przy Botanicznej 66 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Działania strażaków i żołnierzy na jeziorze. Pracują pod wodą

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Ostatnia szansa, by w sezonie 2020 zagrać w LFA1!

  Ostatnia szansa, by w sezonie 2020 zagrać w LFA1!

  Wataha zaprasza na trening. 9 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się ostatnia rekrutacja przed zbliżającym się sezonem 2020.

 • Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Zawodnik Wataha Zielona Góra walczy o zdrowie! Trwa zbiórka pieniędzy

  Markus Graja to zawodnik futbolu amerykańskiego zielonogórskiej drużyny Wataha. Podczas pierwszego meczu w lidze juniorskiej doszło u niego do pęknięcia naczyniaka. Młody chłopak walczy o powrót do zdrowia oraz sprawności!

 • Juniorzy wchodzą do gry!

  Juniorzy wchodzą do gry!

  Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Botanicznej 66 w Zielonej Górze odbędzie się kolejny mecz Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Juniorzy Wataha Zielona Góra podejmą Miners Wałbrzych.

 • Nabór do Tańczących z Wilkami!

  Nabór do Tańczących z Wilkami!

  Po bardzo udanym sezonie Cheerleaders Wataha postanowiły poszerzyć swój skład o nowe Tancerki!!

 • Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

  Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

  Czas na 3. kolejkę I Ligi Rugby, w której Wataha Rugby Club podejmie na swoim boisku Arkę Rumię. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 27.04 o godzinie 16:00 na boisku UZ przy ul. Wyspiańskiego 58.

 • Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u