Żużel. Gdzie oglądać mecz Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk?

01 maj 2022
Autor: 
Żużel. Gdzie oglądać mecz Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk? Redakcja/Archiwum

Gdzie oglądać żużel Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk w telewizji? 

Falubaz Zielona Góra już w niedzielę, 1 maja na W69 przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze podejmie drużynę Wybrzeże Gdańsk. Mecz nie będzie transmitowany w telewizji na CANAL+ SPORT5. Transmisja odbędzie się na platformie Canal+ Online. Początek transmisji eWinner 1 Ligi już o godzinie 14. Podsumowanie meczu na portalu NewsLubuski.pl

Falubaz Zielonej Góra po dwóch rozegranych meczach, remisie na własnym stadionie ze Start Gniezno (45:45) oraz wygranej na wyjeździe z Landshut Devils (42:48), znajduje się na 3. pozycji w tabeli eWinner 1 Ligi.

Drużyna z Gdańska zamyka tabelę z trzema porażkami.

Czytaj także - Landshut Devils - Falubaz Zielona Góra. Zielonogórzanie wygrali, ale było ciężko


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u