Ciężki początek sezonu dla Zastalu. Przegrywamy na wyjeździe z Anwilem Włocławek 61:82

25 wrzesień 2022
Autor: 
Ciężki początek sezonu dla Zastalu. Przegrywamy na wyjeździe z Anwilem Włocławek 61:82 Fot. Enea Zastal BC Zielona Góra/Facebook

Rozpoczęły się zmagania w Energa Basket Lidze. Niestety Zastal Enea BC Zielona Góra przegrał swój wjazdowy mecz z Anwilem Włocławek 61:82.

Ciężki początek sezonu dla zielonogórskich koszykarzy. Zastal Enea BC Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z Anwilem Włocławek 61:82. Po wyrównanej pierwszej kwarcie na prowadzenie zaczęli wychodzić gospodarze, którzy już po pierwszej połowie prowadzili już 24:39. W trzeciej kwarcie zawodnicy Olivera Vidina próbowali odrabiać straty jednak to przeciwnicy okazali się silniejsi.

Niestety w czwartej kwarcie spotkania swoją siłę ponownie pokazali zawodnicy z Włocławka i znacząco odskoczyli zielonogórzanom. Ostatecznie spotkanie zakończyło się ponad dwudziestopunktową różnicą na korzyść gospodarzy. 

Teraz czas na powrót do Zielonej Góry, wyciągnięcie wniosków i przygotowanie się do meczu z KING Wilki Morskie Szczecin - czytamy w komunikacie na stronie zielonogórskiego klubu. 

Kolejne spotkanie również będzie na wyjeździe. Zastal Enea BC Zielona Góra zmierzy się z zespołem King Wilki Morskie Szczecin. 

Czytaj także - Falubaz zostaje w 1. Lidze. Zabrakło tak niewiele! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u