Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z MKS Dąbrową Górniczą. Zgarnij darmowe wejściówki!

22 październik 2022
Autor: 
Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z MKS Dąbrową Górniczą. Zgarnij darmowe wejściówki! Redakcja/Archiwum

Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się na własnej hali z MKS Dąbrową Górniczą. Spotkanie już w niedzielę. Mamy dla Was dwie darmowe wejściówki na mecz!

W piątej kolejce Polskiej Ligi Koszykówki Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z MKS Dąbrową Górniczą. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 23 września o godzinie 19:30 w hali CRS w Zielonej Górze. Drużyna trenera Oliviera Vidina wygrała do tej pory jedno z czterech rozgrywanych spotkań. Przed zielonogórzanami kolejna szansa na ligowe zwycięstwo.

Drużyna MKS Dąbrowa Górnicza rozegrała do tej pory trzy spotkania. Drużyna ze Śląska podczas inauguracyjnego spotkania wygrała z Tauron GTK Gliwice 88:70, kolejne dwa mecze z Treflem Sopot i BM Stal Ostrów Wielkopolski zakończyły się porażką 73:87 i 76:85. Analizując historyczne spotkania Enea Zastal BC Zielona Góra z MKS Dąbrową Górniczą to drużyna z Zielonej Góry odniosła więcej zwycięstw. 

Darmowe bilety na Zastal

Mamy do rozdania dwie darmowe wejściówki na niedzielny mecz Enea Zastal BC Zielona Góra vs MKS Dąbrowa Górnicza. Co należy zrobić, aby zgarnąć bilety? Wystarczy w komentarzu pod postem oznaczyć osobę, z którą wybierzesz się na mecz i publicznie post na portalu społecznościowym Facebook. Wyniki ogłosimy w niedzielę do godziny 12.

Czytaj także - Rondo na DK27 w Nowogrodzie Bobrzańskim już skończone. Kosztowało ponad 7,5 miliona (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u